KOCHASZ ŻYCIE ? | FAITH QUOTES

16 grudnia 2017


Na chwilę obecną mój poziom optymizmu drastycznie spada, ale jedyne co mnie trzyma to myśl, że nie zawsze może być wszystko super, smutek i rozterki też są czasem potrzebne ;) Najważniejsze b y nie wypełniały one w większości naszych myśli a gorsze sytuacje jedynie motywowały do zmiany i szukania szczęścia w każdej drobnostce ;)

Przestań się bać, każdy z nas ma swoje leki i obawy ale nie mogą nas one ograniczać. Co ma być to będzie ale szczęściu można pomóc :) Zacznij myśleć pozytywnie a zobaczysz różnicę :) Bez zbędnych słów zostawiam z kilkoma obrazkami. Obejrzyj, przeczytaj i zmień swoje nastawienie :)

źródło : link

KOCHASZ ŻYCIE ? 
I pomyśl dlaczego i za co kochasz <3


Pozdrawiam,
Ania

9 komentarzy:

 1. Mi się często zdarzają takie spadki optymizmu. Ładne obrazki. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. życie przypomina morze: są w nim przypływy i odpływy. Nie zawsze wszystko może być super. czasem trzeba sobie dać przyzwolenie na nieco gorszy nastrój - by później docenić ten lepszy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham swoje życie. Nie jest idealne, mam za sobą wiele doświadczeń, nie tylko tych dobrych, przepełnionych optymizmem, radością, uśmiechem. Mam trochę posiniaczoną duszę, zranione niejednokrotnie serce, może oczekuję od swojego mózgu więcej niż sama na to zapracowuję, ale kocham to moje nieidealne życie. Nie zamieniłabym się z nikim. Lubię być tu gdzie jestem, tu i teraz, cieszyć się chwilą, słońcem, śniegiem, najmniejszymi rzeczami... Chyba kiedy człowiek zaczyna to wszystko dostrzegać, widzieć zawsze szklankę do połowy pełną, wtedy jest szczęśliwy. Bo wszystkie złe chwile potrafi sobie jakoś wytłumaczyć i z nadzieją oczekiwać lepszych dni. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęściu zawsze można pomóc - oj, tak! Świetne obrazki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie obrazki w trudnych chwilach zawsze dodają otuchy :) Trzeba pamiętać, że po burzy zawsze wschodzi słońce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale boskie aaa zakochałam się
  Zapraszam https://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Od kiedy zmieniłam pracę staram się myśleć tylko pozytywnie i nie martwić się jakimiś błahostkami i powiem szczerze, że od razu mi lepiej. :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Co jakiś czas tak jest. Ja też zauważam u siebie wahania poziomu optymizmu i energii, dobre jest to, że po gorszym okresie przychodzi lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. takie obrazki czasem pomagają :)

  Zapraszam na nowy wpis po bardzo długim czasie nieobecności :) będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad :)
  http://by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że tu jesteś. Zostaw po sobie ślad a na pewno zajrzę na Twojego bloga :)